מאמרים

המומחים של ארמיפאן בודקים ומדווחים!

כל מה שרצית לדעת על פרמטקס,
אמצעים למניעת הריון, הורמונים ועוד

מה זה נונוקסינול 9 ועד כמה הוא יעיל במניעת הריון

מוצרים נפוצים למניעת הריון המכילים נונוקסינול-9 כחומר פעיל הם: נרות, ספוגיות, ג'ל, קרם, קצף ודפים מתמוססים. מוצרים אלה לא דורשים מרשם רופא, ניתן לרכוש אותם בבתי מרקחת רבים או להזמין דרך אתרי החברות המשווקות. המוצרים לא מכילים הורמונים ומניעת ההריון במוצרים אלו מתבססת על החומר הפעיל נונוקסינול-9.

קראי עוד »

על אמצעי מניעה ולמה כדאי לשלבם עם פרמטקס

לאורך ההיסטוריה פותחו והתפתחו שיטות שונות למניעת הריון, ישנן שיטות שדוגלות בדיכוי מערכת הרבייה, שיטות שדוגלות בפיתוח המודעות לתקופת הפוריות במחזור החודשי, שיטות שדוגלות בקטילת הזרע ומניעת פגישתו עם הביצית ועוד.
לכל שיטה ואמצעי מניעה יתרונות וחסרונות, יעילות ברמה שונה וסיכונים שכדאי לקחת בחשבון.
כדי להימנע מהיריון לא רצוי, כדאי להכיר את השיטות השונות ואיך אפשר לעלות את אחוזי היעילות שלהן, מבלי לפגוע באורח החיים שלך.
אנחנו בארמיפאן מרכזים עבורך את כל המידע שאת צריכה או רוצה לדעת, על מנת שתוכלי לבחור את השיטה הנכונה עבורך!

קראי עוד »

השפעת ההורמונים על הגוף שלנו

מה זה הורמונים? איזה הורמונים קשורים למערכת הרבייה ואיך הם פועלים? מה הם הורמונים מלאכותיים ולמה נוטלים אותם? השפעת ההורמונים על הגוף שלנו ולמה כדאי להימנע מנטילת הורמונים? ואיך אפשר למנוע הריון מבלי להשתמש בהורמונים מלאכותיים?

קראי עוד »

הגלולה המרה

משווקות באגריסיביות על ידי חברות התרופות, חביבות הגיניקולוגים וברירת המחדל של נשים רבות. במקרה הטוב הן מפריעות להתנהלות היום יומית ובמקרה הרע – מסכנות חיים. הסודות שיצרני הגלולה המשולבת לא רוצים שתדעי

קראי עוד »

פרמטקס – פתילה למניעת היריון ללא הורמונים

פרמטקס הוא אביזר רפואי למניעת היריון לשימוש יחיד. פתילות פרמטקס לשימוש וגינלי אינן מכילות הורמונים.
פתילות פרמטקס למניעת הריון מתאימות במיוחד לנשים שאינן מעוניינות בשימוש באמצעי מניעה קבוע (לדוגמא, גלולות למניעת היריון או התקן תוך-רחמי) ומעדיפות להשתמש באמצעי מניעה באופן זמני המאפשר גמישות רבה במועד השימוש בו, בהתאם לצורך. לא נדרש תכנון מוקדם לפני השימוש במוצר ואין צורך להמשיך להשתמש בו לאחר שימוש יחיד.

קראי עוד »

הצטרפי למועדון ותקבלי עדכונים שוטפים על מבצעים ומאמרים חדשים!